Redakční systémy (CMS)

Redakční systém (či CMS, z anglického content management system) je označení pro internetovou aplikaci zajišťující správu obsahu webových stránek. Kvalitní redakční systém dovoluje i uživateli bez hlubších znalostí tvorby internetových stránek realizovat a provozovat svou webovou prezentaci.

Jednou z hlavních výhod tvorby www stránek pomocí redakčního systému je úspora času a peněz. Redakční systém může plnohodnotně nahradit webmastera, protože si s ním web můžete snadno a pohodlně spravovat sami v uživatelském prostředí podobném běžným textovým editorům. Případná administrace internetové prezentace pomocí webmastera se díky redakčnímu systému značně urychlí, což šetří Vaše náklady.

Internetové stránky tvořené pomocí redakčního systému jsou ideálním řešením pro všechny, kteří se o ně chtějí pravidelně starat a udržovat je aktualizované. Redakční systémy však umějí mnohem víc než jen základní tvorbu a aktualizaci webových stránek: obsahují nebo lze do nich doinstalovat celou řadu doplňků, např. diskuzní fóra, poradny, fotogalerie, blogy, internetový obchod, kalendář apod.

Samozřejmostí je podpora celé řady jazyků včetně asijských.

On Line podpora

Jsme certifikovaný partner

 

ibm

 

dell

Copyright © 1994 - 2023 For Office IT s.r.o. - Všechna práva vyhrazena.